Pergola Voltaport

do Twojego ogrodu

– Estetyka oraz zwiększona wartość nieruchomości
– Nagradzany nowoczesny design
– Zabezpieczenie przed wzrostem cen energii !

Idealny Czas na Inwestycję

Od lipca 2024 odmrożenie cen prądu spowoduje wzrost kosztów energii. To doskonały moment, aby zadbać o swoje wydatki. Pergola Voltaport z eleganckim i dyskretnym – pełnym zadaszeniem fotowoltaicznym pozwoli Ci zabezpieczyć swój domowy budżet przed zbliżającym się wzrostem cen energii, zwiększyć wartość nieruchomości oraz cieszyć się nowoczesnym designem konstrukcji przez wiele lat.

Uzupełnij krótki formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przekazania kosztów wybranego produktu

Linie produktowe

premium pergola ogrodowa aluminiowa

PREMIUM

Designerskie i eleganckie pergole VOLTAPORT, spełniające najwyższe standardy jakości i estetyki, wykonane z solidnych profili aluminiowych. Dedykowane klientom poszukującym oryginalnych rozwiązań dla swoich przestrzeni.

lite pergola ogrodowa aluminiowa

LITE

Nowatorskie i praktyczne zadaszenia ogrodowe typu Pergola, charakteryzujące się minimalistycznym designem Voltaport i atrakcyjną ceną. Idealne dla klientów ceniących solidność i funkcjonalność w swoim ogrodzie.

PERGOLA OGRODOWA

Produkt idealny do Twojego ogrodu

Poznaj wartości VOLTAPORT

Nowoczesny ogród

Voltaport to producent modułowej technologii, która tworzy nowoczesną przestrzeń pełną dobrej energii.

Zabezpieczenie przed wzrostem cen energii

Nasze konstrukcje z pełnym zadaszeniem fotowoltaicznym są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą unikać widocznych paneli słonecznych na dachu czy konstrukcji wolnostojących na działce. Dzięki VOLTAPORT można efektywnie wykorzystać energię słoneczną, zabezpieczyć się przed wzrostem cen energii (od lipca 2024) zachowując przy tym elegancję, dyskretność i subtelność w swojej przestrzeni ogrodowej.

Nowoczesne i designerskie konstrukcje

VOLTAPORT to gwarancja nowoczesności i designerskich konstrukcji dla klientów, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność oraz poszukujących uniwersalnych i nowoczesnych projektów. Dodatkowo, solidność naszych konstrukcji idzie w parze z wykorzystaniem materiałów nie wymagających konserwacji, dzięki czemu są niemal bezobsługowe. Konstrukcje VOLTAPORT zostały nagrodzone za wyjątkowy design już dwukrotnie w pierwszej połowie roku 2024 roku!

Estetyka oraz zwiększona wartość nieruchomości

Pergola to nie tylko estetyczny dodatek, ale także praktyczna inwestycja, która zwiększy wartość Twojej nieruchomości. Współczesny styl życia, który stawia na harmonię między naturą a nowoczesnym designem, sprawia, że pergola Voltaport staje się nie tylko dodatkową przestrzenią życiową, ale również oazą spokoju w zgiełku codzienności.

VOLTAPORT

Nagrodzony design

Voltaport jako Produkt Roku 2024 na Targach Lubdom w Lublinie. 

Dobry Design 2024 w kategorii mała architektura na Targach 4Design Days w Katowicach.

Grupa kominox

Skąd wywodzi się marka VOLTAPORT?

VOLAPORT należy do Grupy KOMINOX. KOMINOX to połączenie 13-letniego doświadczenia z branży instalacji cieplnych i energetycznych takich jak kominki, kominy, spieki kwarcowe, z innowacyjnymi rozwiązaniami OZE marki Viato, w skład których wchodzą instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła jak również magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Produkty te, nie bez powodu znajdują się w naszym asortymencie – to idealne uzupełnienie dla nowoczesnych konstrukcji modułowych VOLTAPORT (których producentem jesteśmy). Każda z tych konstrukcji ma możliwość pełnego zabudowania dachu, eleganckimi i dyskretnymi panelami fotowoltaicznymi. Ładowarki zaś to niezbędnik do carportu czy garażu.

Nie lubimy stać w miejscu, dlatego nieustannie się rozwijamy. Wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom rynku i ekologicznym trendom zielonego budownictwa.

Grupa Kominox to wszechstronne rozwiązania do Twojego domu, ogrodu i biznesu.

POZNAJ TECHNOLOGIĘ VOLTAPORT

Poznaj technologię Voltaport. Sprawdź, w jaki sposób wykonujemy wysokiej klasy konstrukcje modularne. Dowiedz się więcej o możliwościach wyposażenia naszych produktów w dodatkowe instalacje m. in. Fotowoltaiki, pompy ciepła, LED.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujesz projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content