MODUŁOWA TECHNOLOGIA, KTÓRA TWORZY PRZESTRZEŃ I WSPIERA BIZNES

VoltaPort Biznes to modernistyczne konstrukcje modułowe, oferujące doskonałą powtarzalność produkcji, przy zachowaniu najwyższej jakości.

ZOBACZ WIĘCEJ

MODUŁOWA TECHNOLOGIA, KTÓRA TWORZY PRZESTRZEŃ I WSPIERA BIZNES

VoltaPort Biznes to modernistyczne konstrukcje modułowe, oferujące doskonałą powtarzalność produkcji, przy zachowaniu najwyższej jakości.

ZOBACZ WIĘCEJ

Voltaport BIZNES

01 / OGRÓDEK KAWIARNIANY

Ogródek kawiarniany –  dzięki modułowej technologii Voltaport możemy stworzyć wyjątkową przestrzeń dla Twoich klientów. Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu ogródka zapewnią jego zasilanie, a w zależności od doboru wykończenia ścian możemy stworzyć letnią otwartą przestrzeń o wyjątkowej industrialnej estetyce lub zabudowany ogródek, dzięki któremu sezon będzie trwał cały rok! 

Konstrukcję można wyposażyć w szereg praktycznych instalacji takich jak instalacja elektryczna, pompy ciepła, audio czy oświetlenie LED. Wszystkie te możliwości możesz sprawdzić w naszym konfiguratorze.

Skorzystaj z konfiguratora i dostosuj konstrukcję do Twoich wymagań.

/ WYJĄTKOWE WZORNICTWO / BOGACTWO MOŻLIWOŚCI / PRZESTRZEŃ BUDUJĄCA KORZYŚCI / VOLTAPORT – ROZWIŃMY TWÓJ BIZNES

Voltaport BIZNES

02 / DOMEK LETNISKOWY

Szybki montaż i stabilność konstrukcji, to główne zalety technologii modułowej w przypadku domków letniskowych. Dbałość o detal, wysoka estetyka i wyjątkowy design pozwolą zaprojektować i wykonać niemal dowolną letnią oazę spokoju i wypoczynku.

Każda z konstrukcji może być indywidualnie skonfigurowana i wyposażona w szereg instalacji dodatkowych, takich: fotowoltaika, instalacja elektryczna, pompa ciepła, instalacja audio oraz LED. Możliwe jest także zamontowanie kominka i uzyskanie niezależnego źródła ogrzewania. Szerokie możliwości wykończenie pozwalają na prostą personalizację każdego z modułów.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujesz projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

ESTETYKA / TRWAŁOŚĆ

Voltaport to przede wszystkim dbałość o detal.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy laserów tnących i nowoczesnego parku produkcyjnego jesteśmy w stanie zachować najwyższe standardy na każdym etapie produkcji. Tworzymy konstrukcje trwałe i niezawodne w taki sposób, żeby pasowały do otoczenia, w którym się znajdują.

Nasza filozofia projektowania opiera się na połączeniu nowoczesności, użyteczności i ekologii. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę wyjątkowy wygląd naszych modułów, które z pewnością zachwycą nie tylko swoim designem, ale również praktycznością i ekologicznym charakterem.

FUNKCJONALNOŚĆ / MODUŁOWOŚĆ

Jedną z głównych cech naszych produktów jest ich wysoka funkcjonalność. Każdy z modułów można wyposażyć w szereg udogodnień wzbogacających jego możliwości.

Są to między innymi instalacje związane z pozyskaniem i dystrybucją energii takie jak np. fotowoltaika, stacja ładowania pojazdu czy magazyn energii, instalacje cieplne w postaci pompy ciepła, rekuperacji czy też dedykowanego kominka. 

Każdą z konstrukcji możemy przygotować zgodnie z przeznaczeniem wzbogacając ją o instalację audio, LED czy też systemy inteligentnej automatyki.

CENA / WYSOKI STANDARD

W celu zachowania najwyższych standardów w Voltaport stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały do prefabrykacji. 

Konstrukcja na każdym etapie, od projektu po montaż, poddawana jest rygorystycznej kontroli jakości. Specjaliści obsługujący nowoczesny park maszynowy, są doświadczonymi pracownikami.

Nieustannie współpracujemy z autorytetami z wielu branż takich jak HoReCa, biura projektowe i konstruktorzy tak, aby wdrażać najnowsze rozwiązania i funkcjonalności. Na każdym etapie pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

Współpraca na najwyższym poziomie

Projektantów, biura architektoniczne oraz firmy zainteresowane montażem konstrukcji modułowych zapraszamy do dołączenia do naszej strefy partnera. Dedykowana oferta handlowa, wsparcie merytoryczne i biblioteka plików to tylko niektóre z elementów jakie czekają na Państwa.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content