NOWOCZESNE WIATY I GARAŻE FOTOWOLTAICZNE WSPIERAJĄCE EKOLOGICZNĄ MOTORYZACJĘ

Voltaport Car to seria zawierająca konstrukcje typu Carport oraz garaże otwarte i zabudowane. Prefabrykowane moduły z serii Car można wyposażyć w wydajne panele fotowoltaiczne oraz integralne stacje ładowania pojazdów.

ZOBACZ WIĘCEJ

NOWOCZESNE WIATY I GARAŻE FOTOWOLTAICZNE WSPIERAJĄCE EKOLOGICZNĄ MOTORYZACJĘ

Voltaport Car to seria zawierająca konstrukcje typu Carport oraz garaże otwarte i zabudowane. Prefabrykowane moduły z serii Car można wyposażyć w wydajne panele fotowoltaiczne oraz integralne stacje ładowania pojazdów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Voltaport Car

01 / CARPORT

Miejsce parkingowe w postaci wielofunkcyjnej wiaty wykonanej w technologii aluminiowych prefabrykatów. Sprawdza się zarówno jako konstrukcja umieszczona w pobliżu domu jak i modułowe zadaszenie parkingu przy firmach, hotelach czy centrach handlowych. 

Stabilna i otwarta konstrukcja cechuje się wyjątkowym wzornictwem i wykonaniem z dbałością o detale. Każdy z modułów, można wyposażyć w instalację fotowoltaiczną wraz ze stacją ładowania pojazdów lub magazynem energii. 

Technologia Voltaport jest wysoce odporna na warunki atmosferyczne i stanowi pewne zabezpieczenie pojazdów i elementów umieszczonych pod carportem.

Skorzystaj z konfiguratora i dostosuj konstrukcję do Twoich wymagań.

/ NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA / WYJĄTKOWY DESIGN / TRWAŁA I OPTYMALNA KONSTRUKCJA / EKOLOGIA POŁĄCZONA Z FUNKCJONALNOŚCIĄ

Voltaport CAR

02 / GARAŻ

Voltaport Garaż to nowoczesna konstrukcja modułowa, która doskonale sprawdzi się jako miejsce do parkowania samochodu lub przestrzeń na przydomowy warsztat. Opiera się ona na stabilnym aluminiowym szkielecie, a jej ściany można dowolnie wykończyć. 

Wielkość garażu można łatwo modyfikować poprzez dobór lub rozbudowę modułów.Garaż Voltaport oferuje wiele opcji wykończenia i wyposażenia, a także możliwość rozbudowy o instalację paneli słonecznych i stację ładowania pojazdów oraz inne udogodnienia. 

Jego wykonanie z dbałością o szczegóły i nowoczesny design sprawiają, że jest on wyjątkowo praktyczny i estetycznie prezentuje się w każdym miejscu.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujesz projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

ESTETYKA / TRWAŁOŚĆ

Voltaport to przede wszystkim dbałość o detal.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy laserów tnących i nowoczesnego parku produkcyjnego jesteśmy w stanie zachować najwyższe standardy na każdym etapie produkcji. Tworzymy konstrukcje trwałe i niezawodne w taki sposób, żeby pasowały do otoczenia, w którym się znajdują.

Nasza filozofia projektowania opiera się na połączeniu nowoczesności, użyteczności i ekologii. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę wyjątkowy wygląd naszych modułów, które z pewnością zachwycą nie tylko swoim designem, ale również praktycznością i ekologicznym charakterem.

FUNKCJONALNOŚĆ / MODUŁOWOŚĆ

Jedną z głównych cech naszych produktów jest ich wysoka funkcjonalność. Każdy z modułów można wyposażyć w szereg udogodnień wzbogacających jego możliwości.

Są to między innymi instalacje związane z pozyskaniem i dystrybucją energii takie jak np. fotowoltaika, stacja ładowania pojazdu czy magazyn energii, instalacje cieplne w postaci pompy ciepła, rekuperacji czy też dedykowanego kominka. 

Każdą z konstrukcji możemy przygotować zgodnie z przeznaczeniem wzbogacając ją o instalację audio, LED czy też systemy inteligentnej automatyki.

CENA / WYSOKI STANDARD

W celu zachowania najwyższych standardów w Voltaport stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały do prefabrykacji. 

Konstrukcja na każdym etapie, od projektu po montaż, poddawana jest rygorystycznej kontroli jakości. Specjaliści obsługujący nowoczesny park maszynowy, są doświadczonymi pracownikami.

Nieustannie współpracujemy z autorytetami z wielu branż takich jak HoReCa, biura projektowe i konstruktorzy tak, aby wdrażać najnowsze rozwiązania i funkcjonalności. Na każdym etapie pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

Współpraca na najwyższym poziomie

Projektantów, biura architektoniczne oraz firmy zainteresowane montażem konstrukcji modułowych zapraszamy do dołączenia do naszej strefy partnera. Dedykowana oferta handlowa, wsparcie merytoryczne i biblioteka plików to tylko niektóre z elementów jakie czekają na Państwa.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content