Konstrukcje modułowe, które pozwolą wykreować nową przestrzeń w Twoim domu

VoltaPort Home to aluminiowe prefabrykowane konstrukcje, które mogą funkcjonować samodzielnie lub jako integralna część Twojego domu. Architektonika modułów Voltaport Homa pozwala na wkomponowanie ich w bryłę budynku lub dołączenie do już istniejących ścian, tworząc dodatkową przestrzeń spójną z otoczeniem.

ZOBACZ WIĘCEJ

Konstrukcje modułowe, które pozwolą wykreować nową przestrzeń w Twoim domu

VoltaPort Home to aluminiowe prefabrykowane konstrukcje, które mogą funkcjonować samodzielnie lub jako integralna część Twojego domu. Architektonika modułów Voltaport Homa pozwala na wkomponowanie ich w bryłę budynku lub dołączenie do już istniejących ścian, tworząc dodatkową przestrzeń spójną z otoczeniem.

ZOBACZ WIĘCEJ

Voltaport Home

01 / OGRÓD ZIMOWY

wyjątkowa propozycja w rodzinie modułów Voltaport. Oparta na aluminiowej prefabrykacji konstrukcja pozwala na zespolenie z bryłą domu w dowolny sposób. Można dodać moduł do już stojącego budynku jak również zaprojektować integralny ogród zimowy już na etapie projektowania domu, dzięki temu przejście do tego wyjątkowego domu będzie płynne. Szereg możliwości wykończenia, między innymi za pomocą spieków kwarcowych pozwoli dopasować przestrzeń do Twoich oczekiwań. 

Podobnie jak inne konstrukcje ogród zimowy, może być ogrzewany za pomocą instalacji pompy ciepła lub dedykowanego kominka idealnie wpasowanego w konstrukcję. Ponadto masz możliwość wyposażenia go w dodatkowe instalacje fotowoltaiczną, audio lub LED. Możesz połączyć całoroczny kwietny azyl z salonem tworząc przestrzeń pełną dobrej energii.

Skorzystaj z konfiguratora i dostosuj konstrukcję do Twoich wymagań.

/ MIEJSCE PEŁNE DOBREJ ENERGII / DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL / WYJĄTKOWE WZORNICTWO / NOWA PRZESTRZEŃ W TWOIM DOMU

Voltaport HOME

02 / DOMEK LETNISKOWY

Szybki montaż i stabilność konstrukcji, to główne zalety technologii modułowej w przypadku domków letniskowych. Dbałość o detal, wysoka estetyka i wyjątkowy design pozwolą zaprojektować i wykonać niemal dowolną letnią oazę spokoju i wypoczynku.

 Każda z konstrukcji może być indywidualnie skonfigurowana i wyposażona w szereg instalacji dodatkowych, takich: fotowoltaika, instalacja elektryczna, pompa ciepła, instalacja audio oraz LED. Możliwe jest także zamontowanie kominka i uzyskanie niezależnego źródła ogrzewania. Szerokie możliwości wykończenie pozwalają na prostą personalizację każdego z modułów.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujesz projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

ESTETYKA / TRWAŁOŚĆ

Voltaport to przede wszystkim dbałość o detal.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy laserów tnących i nowoczesnego parku produkcyjnego jesteśmy w stanie zachować najwyższe standardy na każdym etapie produkcji. Tworzymy konstrukcje trwałe i niezawodne w taki sposób, żeby pasowały do otoczenia, w którym się znajdują.

Nasza filozofia projektowania opiera się na połączeniu nowoczesności, użyteczności i ekologii. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę wyjątkowy wygląd naszych modułów, które z pewnością zachwycą nie tylko swoim designem, ale również praktycznością i ekologicznym charakterem.

FUNKCJONALNOŚĆ / MODUŁOWOŚĆ

Jedną z głównych cech naszych produktów jest ich wysoka funkcjonalność. Każdy z modułów można wyposażyć w szereg udogodnień wzbogacających jego możliwości.

Są to między innymi instalacje związane z pozyskaniem i dystrybucją energii takie jak np. fotowoltaika, stacja ładowania pojazdu czy magazyn energii, instalacje cieplne w postaci pompy ciepła, rekuperacji czy też dedykowanego kominka. 

Każdą z konstrukcji możemy przygotować zgodnie z przeznaczeniem wzbogacając ją o instalację audio, LED czy też systemy inteligentnej automatyki.

CENA / WYSOKI STANDARD

W celu zachowania najwyższych standardów w Voltaport stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały do prefabrykacji. 

Konstrukcja na każdym etapie, od projektu po montaż, poddawana jest rygorystycznej kontroli jakości. Specjaliści obsługujący nowoczesny park maszynowy, są doświadczonymi pracownikami.

Nieustannie współpracujemy z autorytetami z wielu branż takich jak HoReCa, biura projektowe i konstruktorzy tak, aby wdrażać najnowsze rozwiązania i funkcjonalności. Na każdym etapie pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

Współpraca na najwyższym poziomie

Projektantów, biura architektoniczne oraz firmy zainteresowane montażem konstrukcji modułowych zapraszamy do dołączenia do naszej strefy partnera. Dedykowana oferta handlowa, wsparcie merytoryczne i biblioteka plików to tylko niektóre z elementów jakie czekają na Państwa.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content