NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ
W OGRODZIE

Voltaport Garden to gama produktów zaprojektowana tak, aby stworzyć w Twoim ogrodzie nowoczesną przestrzeń pełną najlepszych emocji.

ZOBACZ WIĘCEJ

NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ
W OGRODZIE

Voltaport Garden to gama produktów zaprojektowana tak, aby stworzyć w Twoim ogrodzie nowoczesną przestrzeń pełną najlepszych emocji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Voltaport Garden

01 / PERGOLA

Pergola. Idealne rozwiązanie do stworzenia kameralnej i przytulnej przestrzeni. Zaprojektuj taras z zadaszeniem dokładnie tak jak potrzebujesz. 

Wyjątkowe wzornictwo, estetyka i dbałość o każdy detal konstrukcji pozwolą Ci stworzyć strefę komfortu o jakiej marzysz. Z naszą technologią wprawisz Twoich przyjaciół i sąsiadów w zachwyt.

Skorzystaj z konfiguratora i dostosuj konstrukcję do Twoich wymagań.

/ RODZINNE SPOTKANIA / WSPÓLNE ZACHODY SŁOŃCA / PORANKI Z PYSZNĄ, AROMATYCZNĄ KAWĄ / STWORZYMY DLA CIEBIE PRZESTRZEŃ O JAKIEJ MARZYSZ

Voltaport Garden

02 / OGRÓD ZIMOWY

Oto wyjątkowa propozycja w rodzinie modułów Voltaport – ogród zimowy oparty na aluminiowej prefabrykacji. Może on być dołączony do już istniejącego budynku lub zaprojektowany jako integralna część domu od samego początku. 

Dzięki temu przejście do tego wyjątkowego miejsca będzie płynne i spójne. Ogród zimowy oferuje szereg możliwości wykończenia, takich jak np. spieki kwarcowe, dzięki którym możesz dostosować przestrzeń do swoich oczekiwań. 

Podobnie jak inne konstrukcje, ogród zimowy może być ogrzewany za pomocą instalacji pompy ciepła lub dedykowanego kominka. Ponadto masz możliwość wyposażenia go w dodatkowe instalacje : fotowoltaiczną, audio lub LED. Możesz połączyć całoroczny kwietny azyl z salonem tworząc przestrzeń pełną dobrej energii.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujesz projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

ESTETYKA / TRWAŁOŚĆ

Voltaport to przede wszystkim dbałość o detal.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy laserów tnących i nowoczesnego parku produkcyjnego jesteśmy w stanie zachować najwyższe standardy na każdym etapie produkcji. Tworzymy konstrukcje trwałe i niezawodne w taki sposób, żeby pasowały do otoczenia, w którym się znajdują.

Nasza filozofia projektowania opiera się na połączeniu nowoczesności, użyteczności i ekologii. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę wyjątkowy wygląd naszych modułów, które z pewnością zachwycą nie tylko swoim designem, ale również praktycznością i ekologicznym charakterem.

FUNKCJONALNOŚĆ / MODUŁOWOŚĆ

Jedną z głównych cech naszych produktów jest ich wysoka funkcjonalność. Każdy z modułów można wyposażyć w szereg udogodnień wzbogacających jego możliwości.

Są to między innymi instalacje związane z pozyskaniem i dystrybucją energii takie jak np. fotowoltaika, stacja ładowania pojazdu czy magazyn energii, instalacje cieplne w postaci pompy ciepła, rekuperacji czy też dedykowanego kominka. 

Każdą z konstrukcji możemy przygotować zgodnie z przeznaczeniem wzbogacając ją o instalację audio, LED czy też systemy inteligentnej automatyki.

CENA / WYSOKI STANDARD

W celu zachowania najwyższych standardów w Voltaport stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały do prefabrykacji. 

Konstrukcja na każdym etapie, od projektu po montaż, poddawana jest rygorystycznej kontroli jakości. Specjaliści obsługujący nowoczesny park maszynowy, są doświadczonymi pracownikami.

Nieustannie współpracujemy z autorytetami z wielu branż takich jak HoReCa, biura projektowe i konstruktorzy tak, aby wdrażać najnowsze rozwiązania i funkcjonalności. Na każdym etapie pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

Współpraca na najwyższym poziomie

Projektantów, biura architektoniczne oraz firmy zainteresowane montażem konstrukcji modułowych zapraszamy do dołączenia do naszej strefy partnera. Dedykowana oferta handlowa, wsparcie merytoryczne i biblioteka plików to tylko niektóre z elementów jakie czekają na Państwa.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content