Nowoczesne konstrukcje

dla Twojego samochodu

Jesteś właścicielem samochodu elektrycznego, albo planujesz nic być? Dobrze trafiłeś.

Z myślą o rosnącej liczbie samochodów elektrycznych, prezentujemy długowieczną, bezobsługową konstrukcję – CARORT, który jest bazowym produktem w kolekcji VOLTAPORT.

Na jego podstawie jesteśmy w stanie wyprodukować m.in. GARAŻ z dachem fotowoltaicznym, pergolę, ogród zimowy, ogródek kawiarniany czy również domki letniskowe. W zależności od Twojej wizji i potrzeb.

Uzupełnij krótki formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przekazania kosztów wybranego produktu

Linie produktowe

carport voltaport premium wiata

PREMIUM

Designerskie i eleganckie carporty VOLTAPORT, spełniające najwyższe standardy jakości i estetyki, wykonane z solidnych profili aluminiowych. Dedykowane klientom poszukującym oryginalnych rozwiązań dla swoich przestrzeni.

carport voltaport lite wiata

LITE

Stalowe nowatorskie zadaszenia typu Carport , charakteryzujące się minimalistycznym designem Voltaport i atrakcyjną ceną. Idealne dla klientów szukających ekonomicznych zadaszeń dla swojego samochodu.

CARPORT | GARAŻ

Produkt idealny dla nowoczesnych kierowców.

Poznaj wartości VOLTAPORT

Nowoczesny ogród

Voltaport to producent konstrukcji modułowych takich jak CARPORT czy GARAŻ fotowoltaiczny. 

Stworzone z myślą o przyszłości

Konstrukcje VOLTAPORT są stworzone z myślą o przyszłości, łącząc dwie istotne kwestie. Z jednej strony, odpowiadamy na rosnące potrzeby mobilności samochodowej, dostarczając garaże z ładowarkami do elektrycznych pojazdów. Z drugiej strony, wspieramy zielone budownictwo, umożliwiając efektywne zarządzanie deszczówką i wykorzystywanie energii słonecznej poprzez fotowoltaikę.

Dyskretna przestrzeń pod fotowoltaikę

Nasze konstrukcje są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią estetykę i chcą unikać widocznych paneli słonecznych na dachu czy konstrukcji wolnostojących na działce. Dzięki VOLTAPORT można efektywnie wykorzystać energię słoneczną, zachowując elegancję i subtelność w przestrzeni domowej lub ogrodowej.

Nowoczesne i designerskie konstrukcje

VOLTAPORT to gwarancja nowoczesności i designerskich konstrukcji dla klientów, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność oraz poszukujących uniwersalnych i nowoczesnych projektów. Dodatkowo, solidność naszych konstrukcji idzie w parze z wykorzystaniem materiałów nie wymagających konserwacji, co sprawia, że są niemal bezobsługowe. Nasi klienci mogą cieszyć się widokiem pięknych konstrukcji przez wiele lat.

Grupa kominox

Skąd wywodzi się marka VOLTAPORT?

VOLAPORT należy do Grupy KOMINOX. KOMINOX to połączenie 13-letniego doświadczenia z branży instalacji cieplnych i energetycznych takich jak kominki, kominy, spieki kwarcowe, z innowacyjnymi rozwiązaniami OZE marki Viato, w skład których wchodzą instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła jak również magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Produkty te, nie bez powodu znajdują się w naszym asortymencie – to idealne uzupełnienie dla nowoczesnych konstrukcji modułowych VOLTAPORT (których producentem jesteśmy). Każda z tych konstrukcji ma możliwość pełnego zabudowania dachu, eleganckimi i dyskretnymi panelami fotowoltaicznymi. Ładowarki zaś to niezbędnik do carportu czy garażu.

Nie lubimy stać w miejscu, dlatego nieustannie się rozwijamy. Wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom rynku i ekologicznym trendom zielonego budownictwa.

Grupa Kominox to wszechstronne rozwiązania do Twojego domu, ogrodu i biznesu.

POZNAJ TECHNOLOGIĘ VOLTAPORT

Poznaj technologię Voltaport. Sprawdź, w jaki sposób wykonujemy wysokiej klasy konstrukcje modularne. Dowiedz się więcej o możliwościach wyposażenia naszych produktów w dodatkowe instalacje m. in. Fotowoltaiki, pompy ciepła, LED.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujesz projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content