Nowoczesne konstrukcje

do Twojego domu

Odwiedź nasze stoisko i odbierz bezpłatny projekt
na targach 4DD w Katowicach 25-28.01.2024

Umów się na spotkanie.
Wspólnie zaprojektujemy konstrukcję dla Ciebie.

Voltaport

Nowość
w Polsce

Konstrukcje modułowe z dachem fotowoltaicznym dla Twojego ogrodu. Nowoczesny design połączony z ekologiczną oszczędnością.

Poznaj wartości VOLTAPORT

Nowoczesna przestrzeń

Voltaport zachwyca nie tylko nowoczesnym designem, ale także sprawia, że każda przestrzeń życiowa staje się bardziej praktycznym i przyjaznym dla środowiska miejscem!

Estetyka i Design

Nowoczesny ogród Voltaport to nie tylko miejsce odpoczynku, ale także elegancki element przestrzeni życiowej, który doda wartości estetycznej i stylu Twojemu otoczeniu.

Funkcjonalność

Optymalnie wykorzystana przestrzeń w ogrodzie Voltaport oznacza więcej miejsc do relaksu, zabawy i spotkań z bliskimi. Każdy zakątek ma swoje funkcje, które zapewnią Ci pełną funkcjonalność przestrzeni.

Modułowość

Nieinwazyjna i szybka forma montażu - nie przeszkadza w standardowym funkcjonowaniu obiektu. Montaż konstrukcji, nie jest uzależniony od pory roku (możesz działać nawet poza sezonem).

Technologia i Innowacje

Wybierasz Voltaport - korzystasz z wygody! Inteligentne systemy, energooszczędne oświetlenie LED i inne innowacje sprawią, że zarządzanie ogrodem stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

POZNAJ TECHNOLOGIĘ VOLTAPORT

Sprawdź, w jaki sposób wykonujemy wysokiej klasy konstrukcje modularne. Dowiedz się więcej o możliwościach wyposażenia naszych produktów w dodatkowe instalacje m. in. Fotowoltaiki, pompy ciepła, LED.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujemy projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

Przyjdź i przekonaj się na żywo!

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content