Gotowe rozwiązania

dla Twojego biznesu

Zastanawiasz się na co przeznaczyć środki z dotacji KPO, dla branży HoReCa ?
Rozbuduj infrastrukturę swojego biznesu – postaw na zieloną transformację!

Wybierz produkt, który pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję:

  • pergola ogrodowa,
  • carport z pełnym zadaszeniem fotowoltaicznym,
  • ogródek kawiarniany,
  • rozwiązania OZE (fotowoltaika, magazyn energii, ładowarka do samochodu elektrycznego).

KRAJOWY PLAN ODBUDOWY

Uzupełnij krótki formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

KPO dla branży HoReCa – najważniejsze informacje

Krajowy plan odbudowy

Krajowy Plan Odbudowy

Dla kogo

- HoReCa - Branża hotelarstwa, gastronomii, turystyki i kultury
- Sektor MŚP – mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa
- spadek obrotów co najmniej 30% w porównaniu do lat poprzednich 2020-2021

Cel

Łagodzenie skutków kryzysu pandemicznego. Wsparcie firm. Unowocześnienie działalności poprzez inwestycję w technologię i zieloną transformację.

Kwota

Maksymalna kwota dla hotelu to 540 000 zł

Termin

Nabór wniosków 6 maja 2024 r. do 5 czerwca 2024 r.

CARPORT | PERGOLA | OGRÓDEK KAWIARIANY

Gotowe rozwiązania dla branży HoReCa

Poznaj wartości VOLTAPORT

Nowoczesny biznes

VOLTAPORT to polski producent, nowoczesnych konstrukcji modułowych, które zostały nagrodzone 1 miejscem w kategorii mała architektura za DOBRY DESIGN 2024!

Stworzone z myślą o przyszłości

Konstrukcje VOLTAPORT są stworzone z myślą o przyszłości, łącząc dwie istotne kwestie. Z jednej strony, odpowiadamy na rosnące potrzeby mobilności samochodowej, dostarczając carporty z ładowarkami do elektrycznych pojazdów. Z drugiej strony, wspieramy zielone budownictwo, umożliwiając efektywne zarządzanie deszczówką i wykorzystywanie energii słonecznej poprzez fotowoltaikę.

Dyskretna przestrzeń pod fotowoltaikę

Nasze konstrukcje są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią estetykę i chcą unikać widocznych paneli słonecznych na dachu czy konstrukcji wolnostojących na działce. Dzięki VOLTAPORT można efektywnie wykorzystać energię słoneczną, zachowując elegancję i subtelność w przestrzeni domowej lub ogrodowej.

Nowoczesne i designerskie konstrukcje

VOLTAPORT to gwarancja nowoczesności i designerskich konstrukcji dla klientów, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność oraz poszukujących uniwersalnych i nowoczesnych projektów. Dodatkowo, solidność naszych konstrukcji idzie w parze z wykorzystaniem materiałów nie wymagających konserwacji, co sprawia, że są niemal bezobsługowe. Nasi klienci mogą cieszyć się widokiem pięknych konstrukcji przez wiele lat.

Grupa kominox

Skąd wywodzi się marka VOLTAPORT?

VOLAPORT należy do Grupy KOMINOX. KOMINOX to połączenie 13-letniego doświadczenia z branży instalacji cieplnych i energetycznych takich jak kominki, kominy, spieki kwarcowe, z innowacyjnymi rozwiązaniami OZE marki Viato, w skład których wchodzą instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła jak również magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Produkty te, nie bez powodu znajdują się w naszym asortymencie – to idealne uzupełnienie dla nowoczesnych konstrukcji modułowych VOLTAPORT (których producentem jesteśmy). Każda z tych konstrukcji ma możliwość pełnego zabudowania dachu, eleganckimi i dyskretnymi panelami fotowoltaicznymi. Ładowarki zaś to niezbędnik do carportu czy garażu.

Nie lubimy stać w miejscu, dlatego nieustannie się rozwijamy. Wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom rynku i ekologicznym trendom zielonego budownictwa.

Grupa Kominox to wszechstronne rozwiązania do Twojego domu, ogrodu i biznesu.

POZNAJ TECHNOLOGIĘ VOLTAPORT

Poznaj technologię Voltaport. Sprawdź, w jaki sposób wykonujemy wysokiej klasy konstrukcje modularne. Dowiedz się więcej o możliwościach wyposażenia naszych produktów w dodatkowe instalacje m. in. Fotowoltaiki, pompy ciepła, LED.

INTUICYJNY KONFIGURATOR

Każdy z nas czuje się najlepiej w przestrzeni dopasowanej do siebie. Dlatego przygotowaliśmy specjalny, intuicyjny konfigurator. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujesz projekt przestrzeni dopasowanej do Ciebie.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content