Technologia Voltaport

Dzięki naszej wyjątkowej technologii możemy dowolnie dostosować projekt i wykonanie modułowej konstrukcji do Twoich oczekiwań. Nowoczesna technologia prefabrykacji pozwala nam dokładnie sprawdzić każdy element i łączenie konstrukcji, dzięki temu zawsze oferujemy najwyższą jakość i nie uznajemy kompromisów.

Skorzystaj z wyjątkowej technologii prefabrykowanych konstrukcji aluminiowych i stwórz wyjątkową przestrzeń dopasowaną do Ciebie. Trzon technologii Voltaport stanowi wytrzymałe aluminiowe elementy szkieletowe, odporne na korozję i warunki zewnętrzne.

Jako dodatkowe elementy konstrukcji proponujemy m. in. przeszklenia dwu i trójszybowe gwarantujące wysoki komfort cieplny. Wśród rozwiązań dotyczących wykończenia znajdują się specjalne płyty warstwowe, a także spieki kwarcowe.

Ogromna większość modułów umożliwia zainstalowanie na dachu paneli fotowoltaicznych, w tym paneli przeziernych. Dodatkowo system modułowy umożliwia rozwój inwestycji w przyszłości.

1. Wytrzymała i stabilna konstrukcja na bazie aluminium i stali cynkowanej ogniowo

2. Szereg dodatkowych materiałów konstrukcyjno-wykończeniowych zapewniających komfort cieplny i oświetleniowy.

3. Wysoka estetyka modułów i nowoczesne wzornictwo.

4. Dodatkowe instalacje (cieplna, energetyczna, oświetleniowa, audio, klimatyzacja) są ukryte w elementach konstrukcyjnych.

5. Zaawansowana kontrola jakości na każdym etapie od projektu po montaż konstrukcji.

Technologia Voltaport pozwala w pełni łączyć modułowe konstrukcje z panelami fotowoltaicznymi, stacjami ładowania samochodów i instalacjami pomp ciepła. Współpracujemy z renomowanymi producentami i posiadamy duże doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji PV.
Pozwala nam to na optymalne wykorzystanie powierzchni i przygotowanie instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz pompy ciepła. W przypadku konstrukcji z serii Voltaport Car szczególnie istotna jest możliwość wykonania instalacji wraz z markową stacją ładowania pojazdów.
Konstrukcja

Konstrukcja

Wewnątrz konstrukcji możesz wykonać następujące instalacje:

Klimatyzacja
Kominek
Audio
LED
Automatyka

Kolorystyka
Dostępna kolorystyka: 1. Czarny 2. Biały 3. Antracyt 4. Opcjonalnie dodatkowe kolory z palety RAL
0 m2
parku maszynowego, 9000 m2 wykonanych instalacji fotowoltaicznych etc.
0
możliwości konfiguracji
0
opcji wykończenia
0
rodzajów pokryć dachowych
VOLTAPORT_logo podstawowe_poziome_czarne
Twoja przestrzeń, twoja energia.

Jakiś call to action slogan tekst w stylu zostań naszym partnerem albo zapisz się do newslettera.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content