Poznaj technologię Voltaport

Voltaport to technologia prefabrykowanych konstrukcji modułowych. Wysoka jakość materiałów architektonicznych oparta na wytrzymałym aluminium jako surowcu głównym gwarantuje estetykę oraz odporność konstrukcji na warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania wysokiej klasy paneli fotowoltaicznych i uzyskanie źródła ekologicznej energii.

⥥ / ZOBACZ WIĘCEJ

/ Zaawansowane konstrukcje w estetycznej formie.

/ Wysokiej klasy wzornictwo i trwałość konstrukcji.

/ Technologia modułowa z zaawansowaną kontrolą jakości na każdym etapie.

/ ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA VOLTAPORT

VOLTAPORT_logo-podstawowe_poziome_biale1

PREFABRYKOWANE KONSTRUKCJE

Skorzystaj z wyjątkowej technologii prefabrykowanych konstrukcji aluminiowych i stwórz wyjątkową przestrzeń dopasowaną do Ciebie. Trzon technologii Voltaport stanowi wytrzymałe aluminiowe elementy szkieletowe, odporne na korozję i warunki zewnętrzne.

VOLTAPORT_logo-podstawowe_poziome_biale1

DODATKOWE WYKOŃCZENIE

Jako dodatkowe elementy konstrukcji proponujemy m. in. przeszklenia dwu i trójszybowe gwarantujące wysoki komfort cieplny. Wśród rozwiązań dotyczących wykończenia znajdują się specjalne płyty warstwowe, a także spieki kwarcowe.

VOLTAPORT_logo-podstawowe_poziome_biale1

PANELE FOTOWOLTAICZNE

Ogromna większość modułów umożliwia zainstalowanie na dachu paneli fotowoltaicznych, w tym paneli przeziernych. Dodatkowo system modułowy umożliwia rozwój inwestycji w przyszłości.

0 m2
parku maszynowego
0
możliwości konfiguracji
0
opcji wykończenia
0
rodzajów pokryć dachowych

TWOJA PRZESTRZEŃ / TWOJA ENERGIA

Technologia Voltaport pozwala w pełni łączyć modułowe konstrukcje z panelami fotowoltaicznymi, stacjami ładowania samochodów i instalacjami pomp ciepła.   Współpracujemy z renomowanymi producentami i posiadamy duże doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji PV.

TWOJA PRZESTRZEŃ / TWOJA ENERGIA

Pozwala nam to na optymalne wykorzystanie powierzchni i przygotowanie instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz pompy ciepła. W przypadku konstrukcji z serii Voltaport Car szczególnie istotna jest możliwość wykonania instalacji wraz z markową stacją ładowania pojazdów.

ZOSTAŃ PARTNEREM
VOLTAPORT

Zyskaj dostęp do naszej sprawdzonej technologii i zaoferuj Twoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania pełne pozytywnych emocji.

GARDEN

CAR

HOME

BIZNES

User
UE
Skip to content